NOS KILREM SCANIA MERCEDES BENZ RENAULT MAN DAF ISUZU SCANIA 814206 180170

95kr

2 i lager
SKU 814206 180170
Add to wishlist Add to compare

Beskrivning

NOS KILREM SCANIA MERCEDES BENZ RENAULT MAN DAF ISUZU SCANIA 814206 180170
L: 1500mm

BEDFORD – OE-94111624
BERLIET – OE-23223047
BERLIET – OE-23223068
BERLIET – OE-23223284
BERLIET – OE-323189
BERLIET – OE-323804
COMMER – OE-007032
COMMER – OE-2612421
COMMER – OE-2612441
CONTINENTAL CTAM – OE-13 X 1500
CONTINENTAL CTAM – OE-13 X 1500 La
CONTINENTAL CTAM – OE-AVX13 X 1500
DAF – OE-233564
DAF – OE-237784
FORD – OE-6088696
FORD – OE-826F8620EEA
ISUZU – OPEL – OE-4300342
ISUZU – OE-5-13671-106-0
ISUZU – OE-5-13671-113-0
ISUZU – OE-8-94030-761-0
ISUZU – OE-8-94111-624-0
ISUZU – OE-94030761
ISUZU – OE-94440010
IVECO – OE-98434370
KÄSSBOHRER – OE-4766773100
MAN – OE-06580430241
MAN – OE-06580450241
MAN – OE-06580472241
MAN – OE-06580722412
MAN – OE-6580410241
MAN – OE-6580412241
MAN – OE-6580430241
MAN – OE-6580432241
MASSEY FERGUSON – OE-1809095M2
MASSEY FERGUSON – OE-2612478
MASSEY FERGUSON – OE-3052209M1
MASSEY FERGUSON – OE-3639692M1
MERCEDES-BENZ – OE-0009979092
MERCEDES-BENZ – OE-0019973292
MERCEDES-BENZ – OE-0019979092
MERCEDES-BENZ – OE-0039971592
MERCEDES-BENZ – OE-0039973192
MERCEDES-BENZ – OE-0059972392
MERCEDES-BENZ – OE-0069974092
MERCEDES-BENZ – OE-0069975092
MERCEDES-BENZ – OE-007753012523
MERCEDES-BENZ – OE-007753112503
MERCEDES-BENZ – OE-0089975892
MERCEDES-BENZ – OE-0089975992
MERCEDES-BENZ – OE-12.5X1500-N-275
MERCEDES-BENZ – OE-39973192
MERCEDES-BENZ – OE-59972392
MERCEDES-BENZ – OE-69975092
MERCEDES-BENZ – OE-A0009979092
MERCEDES-BENZ – OE-A0019973292
MERCEDES-BENZ – OE-A0019979092
MERCEDES-BENZ – OE-A0039971592
MERCEDES-BENZ – OE-A0039973192
MERCEDES-BENZ – OE-A0059972392
MERCEDES-BENZ – OE-A0069974092
MERCEDES-BENZ – OE-A0069975092
MERCEDES-BENZ – OE-A007753012523
MERCEDES-BENZ – OE-A007753112503
MERCEDES-BENZ – OE-A0089975892
MERCEDES-BENZ – OE-A0089975992
NISSAN – OE-01978-11514
NISSAN – OE-11920-C8600
OPEL – VAUXHALL – OE-1854726
RENAULT – OE-5000663788
SAAB – SCANIA – OE-814206

ISUZU
ISUZU Trooper I SUV (UBS) (Årsproduktion 10.1987 – 12.1991, 97 – 106 , Diesel)
ISUZU Trooper I SUV Cabriolet (UBS) (Årsproduktion 03.1984 – 12.1991, 72 , Diesel)
NISSAN
NISSAN Patrol Hardtop (K160) (Årsproduktion 11.1979 – 08.1988, 95 – 110 , Diesel)
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) (Årsproduktion 11.1979 – 08.1988, 95 – 110 , Diesel)
NISSAN Urvan Minibuss (E23) (Årsproduktion 04.1985 – 11.1988, 69 , Diesel)
NISSAN Urvan Skåpbil (E23) (Årsproduktion 07.1981 – 05.1987, 64 – 68 , Diesel)

DAYCO: 13A1500GL
FLENNOR: A5389
GATES: 6490EXL
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1131500
QUINTON HAZELL: QBB1500
ROULUNDS RUBBER: 3A1500

Specification

Vikt 0.055 kg

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Skriv en recension

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.